مقاله دانشنامه ای تحت عنوان" مدرسه مجازی" به نویسندگی دکتر محمد عطاران در محور 17: برنامه درسی و فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش انتشار الکترونیکی منتشر شد.

تاريخ:چهاردهم ارديبهشت 1398 ساعت 00:00   |   کد : 120892   |   مشاهده: 300
 مقاله دانشنامه ای تحت عنوان" مدرسه مجازی"  به نویسندگی دکتر محمد عطاران در محور 17: برنامه درسی و فناوری اطلاعات و ارتباطات و به سرگروهی آقای دکتر محمد عطاران  در بخش انتشار الکترونیکی منتشر شد.
 

دانشنامه ایرانی برنامه درسی برای اینکه مقالات تدوین شده در (بخش انتشار الکترونیکی در سایت دانشنامه)  هر چه سریع تر برای بهره برداری در دسترس جامعه علمی قرار گیرد راهبرد نشر الکترونیکی، که بنا به ماهیت تدریجی نیز هست، را برگزیده و مقالاتی که فرایندهای مصوب داوری را با موفقیت پشت سرگذاشته به تفکیک محورهای دانشنامه منتشر می سازد. مقاله هایی که از این طریق در دسترس قرار می گیرند چه بسا از منظر ویرایشی نیازمند بازنگری باشند که این مهم در مقاطع زمانی تعریف شده ای طی چند مرحله انجام خواهد شد. از خوانندگان این مقالات تقاضا می شود در صورت تمایل

ارزیابی خود از مقالات مطالعه شده را در قسمت نظرات در صفحه (انتشار الکترونیکی در سایت دانشنامه منعکس نمایند و بدین ترتیب در ارتقاء کیفیت علمی دانشنامه ایفای نقش نمایند. بدیهی است اسامی عزیزانی که در این جهت اقدام می نمایند به شکل مقتضی در دانشنامه درج و از خدمات آنان قدردانی خواهد شد.

http://daneshnamehicsa.ir/News//120892
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان