مقاله دانشنامه ای بنام" مبانی زیبا شناختی برنامه درسی" به نویسندگی دکتر محمود مهرمحمدی در محور 2: مبانی برنامه درسی در بخش محورهای دانشنامه منتشر شد. (1398/9/27)

مقاله دانشنامه ای بنام
تاريخ:بيست و هفتم آذر 1398 ساعت 13:06   |   کد : 120922   |   مشاهده: 4222
دانشنامه ایرانی برنامه درسی برای اینکه مقالات تدوین شده در (بخش محورهای دانشنامه) هر چه سریع تر برای بهره برداری در دسترس جامعه علمی قرار گیرد
دانشنامه ایرانی برنامه درسی برای اینکه مقالات تدوین شده هر چه سریع تر برای بهره برداری در دسترس جامعه علمی قرار گیرد راهبرد نشر الکترونیکی، که بنا به ماهیت تدریجی نیز هست، را برگزیده و مقالاتی که فرایندهای مصوب داوری را با موفقیت پشت سرگذاشته به تفکیک محورهای دانشنامه منتشر می سازد. مقاله هایی که از این طریق در دسترس قرار می گیرند چه بسا از منظر ویرایشی نیازمند بازنگری باشند که این مهم در مقاطع زمانی تعریف شده ای طی چند مرحله انجام خواهد شد. از خوانندگان این مقالات تقاضا می شود در صورت تمایل، ارزیابی خود از مقالات مطالعه شده را در قسمت نظرها و پیشنهادها در (پایین همین صفحه) منعکس نمایند و بدین ترتیب در ارتقاء کیفیت علمی دانشنامه ایفای نقش نمایند. بدیهی است اسامی عزیزانی که در این جهت اقدام می نمایند به شکل مقتضی در دانشنامه درج و از خدمات آنان قدردانی خواهد شد. 

برای دریافت مقاله اینجا کلیک کنید. 

https://daneshnamehicsa.ir/News/1/120922
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان